Jak se kasina snaží obelstít hráče

Ne že by kasina podváděla, to samozřejmě není možné. Při hrách musí dodržovat pravidla, v online kasinech navíc všechno řídí algoritmy, takže k podvodům ani není prostor (není-li algoritmus naprogramovaný už v základu tak, aby byl hráč v nevýhodě). Kasina ovšem využívají řadu taktik, díky nimž přicházíte o peníze. Nelegální ani neférové nejsou.

Začněme tím, že se podíváme, co určitě nedělat, pokud nechcete v kasině přicházet o peníze.

Čeho byste se v kasině měli vyvarovat?

V první řadě tam choďte střízliví. Alkohol snižuje vaši schopnost jasně uvažovat, a i když je zřejmě lákavé dát si aspoň sklenku něčeho tvrdšího na kuráž, v kasině někdy není dobré mít té kuráže až přespříliš.

Obecně byste se neměli nechat unášet vzrušením. Před vstupem do kasina si stanovte, kolik peněz jste ochotní dnes utratit, a nad tuto částku nikdy nechoďte. Sázet více, než jste původně zamýšleli, je jednou ze známek závislosti na hazardních hrách. Sázejte pouze tolik, kolik si můžete dovolit prohrát.

Zapomeňte také na hraní her, jejichž pravidla plně neovládáte. Nevíte-li, jak hrát, šance na prohru je enormní.

Co dělají kasina?

A teď se pojďme podívat na to, co přesně dělají kasina.

Za prvé vám častokrát nabízí alkoholické nápoje zdarma. Jim se to opravdu vyplatí, zaplatí vám nějakou tu sklenku a vy pak utratíte spoustu peněz. Co je pro ně cena za pár lahví alkoholu ve srovnání s tisíci či desetitisíci, které v kasinu necháte, když nehrajete se zcela funkčním rozumem? Někteří hráči tvrdí, že opilí hrají lépe, ale to je opravdu nesmysl. Jenom se jim to zdá, jelikož jsou posilnění alkoholem.

Hry jsou navrhovány tak, aby vás lákaly a vy jste se na nich staly závislými. To není žádné tajemství a většina hráčů o tom ví. Tušíte však, že kasina navíc vkládají podprahová sdělení do pouštěné hudby nebo navrhují budovy a jejich vybavení tak, abyste v nich strávili více času?

Všechno tohle jsou způsoby, jimiž se kasina zcela legálně, ovšem neeticky, snaží z hráčů dostat více peněz – a fungují. Pak je ještě možnost, že vás kasino obelstí jinak, třeba nevyplatí výhru. Tomu se ovšem snadno vyhnete výběrem ověřeného kasina. Podívejte se na prověřená kasina zde na jednom místě.