Nemáte čas dojít na poštu? Obraťte se na virtuální asistentku!

Nemáte času nazbyt? Využijte služeb virtuální asistentky! Ta za vás vyřídí vše, na co se vám nedostává času. Poštu, e-maily, ale třeba i zařídí dovolenou. Zkrátka tu je pro vás. 
Nejenom podnikatelé a živnostníci nemívají času nazbyt. Proto si musí stanovit priority a s časem nakládat efektivně. Zaměřit se na to důležité a to méně důležité delegovat na kolegy, spolupracovníky a asistenty. Včetně těch virtuálních. Že jste o tomto pojmu ještě neslyšeli? To je chyba, kterou vám pomůžeme napravit.

Virtuální asistentka tu je pro vás

Virtuální asistentka tu opravdu je pro vás. Doslova a do písmene. Dojde na poštu, obtelefonuje klienty, rozešle jim narozeninová přání, zařídí firemní večírek, parkovací kartu i program vašeho prodlouženého víkendu. Připraví textový dokument, prezentaci i marketingový průzkum. Zvládá obchod, grafiku, marketing, a dokonce se domluví několika světovými jazyky! Sice s vámi nebude sedět v kanceláři, což ale neznamená, že se s ní nebudete moci kdykoliv sejít. Můžete!

Konec prokrastinace

Také jste si zvykli odkládat nepříjemné úkoly na zítřek? S tím je konec. Virtuální asistentka vše vyřeší za vás. Objedná vás k lékaři, ke kadeřníkovi, připraví rešerši i jiný podklad pro poradu, nakoupí i vyřídí nepříjemnou reklamaci. Konec prokrastinace se tak i u vás může stát realitou. Jako u spousty spokojených zákazníků, kteří se rozhodli jednou provždy skončit s dvanáctihodinovou pracovní dobou. Od té doby jsou spokojenější a výkonnější.

Zaměstnanecké benefity mnohdy rozhodují

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik zbytečných úkonů zadáváte svým zaměstnancům? Kteří by mohli být užiteční vykonáváním jiné činnosti? Věřte, že na zaměstnanecké benefity zaměstnanci stále slyší. Mnohdy dokonce rozhodují o tom, jestli se o vámi inzerované místo vůbec budou ucházet. S vhodnými zaměstnaneckými benefity máte velkou šanci, že do svého týmu získáte ty nejkvalitnější pracovníky. Nezaměstnávejte je proto zbytečnostmi a dejte jim více prostoru pro seberealizaci. Oni vám to vrátí. Invencí a pracovitostí, které se projeví i na celkové prosperitě vaší firmy.